Organizatoriai Partneriai
Žinių ekonomikos
forumas
Žaidimų laukas Jaunimo akademija Lietuvos darbo
birža
LR Kultūros
ministerija
Lietuvos bibliotekininkų
draugija
Savas ratas

Savas ratas

Klubas brandiems žmonėms   
               

Galime kartu įdomiai praleisti laiką pagal savo pomėgius, o gal  net ir įgyvendinti turimas svajones!

Beveik kiekvienas žinome arba mokame kažką ypatingo. Kodėl gi tuo nepasidalinus tarpusavyje?

 

Klubo veiklos   ir rateliai:

Vartojimo kultūrakaip šiandieninės technologijos ir  kasdieniai mūsų vartojimo įpročiai veikia mus pačius ir aplinkinius, ką ir kaip reikėtų keisti?

Mes svečiuose ir svečiai namuoseetiketas, tradicijos ir papročiai, progos ir dovanos, aprangos stiliai Lietuvoje ir užsienio šalyse.. Kas yra „geras vakarėlis“? Einam į svečius!

Tobulėjimui ribų nėra! → norint keistis, dažnai tenka išlįsti iš savo komforto zonos. Tačiau, gal tai galima daryti smagiai? Pabandom? 

Linksmi ir išradingi aukcionai   tai ir būdas surinkti lėšas tiksliniam reikalui arba tiesiog susikurti finansinį pagrindą geram  ir prasmingam laiko praleidimui.

Gudručių ir kūrėjų  laukaskūrybiškumas, inovacijos – ne tik madingi žodžiai, bet gali būti ir gyvenimo būdas. Geros idėjos – brangi prekė. Kai kur... Kur?

Gerumo šiluma supratimas, užuojauta, parama ir pagalba tiems, kam to labiausiai šiandien reikia. Dažniausiai tai beveik nieko nekainuoja... Pasidalinkime gerumu!

Gerosios patirties mainai beveik kiekvienas žinome arba mokame kažką įdomaus, ypatingo. Kodėl gi neapsikeitus tuo tarpusavyje?

Visatos paslaptyskaip dažnai susimąstom apie begalybę? Kas mes ir kodėl esam? Žemiškoji būtis ir  kasdienybė gali tapti kiek kitokia, palyginus jas su visatos masteliu...

Gyvenimo dizainasgalima plaukti  pasroviui, galima savo gyvenimą ryžtingai kreipti ten, kur norime. Tačiau ar žinome, ko iš gyvenimo siekiame? Ir kaip susidėlioti gražų bei jaukų dabarties ir ateities dizainą?

Mūsų vidiniai talentaiar tikrai mes „sėdime savo vietoje“? Kas yra „mokymasis visą gyvenimą“ ir ką tai gali duoti mums? Gal bereikia tik pasigilinti į save, „rimtai“  panorėti, ir... „visas pasaulis po tavo kojom“?

Startup'ai kitaip  50+III , brandžių žmonių Idėjos, Iniciatyvos, Inovacijos. Praktiniai žaidimai "darom biznį" - ar galima užsidirbti kitaip, jei taip, tai kaip?

Iliuzija ir realybė aplinkoje vadovaujamės savo pojūčiais: regėjimu, klausa, uosle, lytėjimu, lygsvaros jutimu, galbūt nuojauta.  Ar visada jie sako mums tiesą? Kaip patobulinti savo vidinius resursus – atmintį, dėmesį, pojūčius ?

Tiesiog IQ ir SQ lavinimas  Intelektualūs pokalbiai įvairiomis temomis; žaidimai užsienio kalbomis; pažinkime pasaulį ir jo kultūras.
Ir – gal vertėtų išmokime labiau įsiklausyti, patikti, suprasti kitus J

Mūsų namai pasidairykim į gražią gyvenamąją aplinką čia ir svetur... o ar tenkina mus mūsų gyvenamoji aplinka ir sąlygos? Jei nelabai, tai imamės ją keisti ir padarom tokią, kokios norėtume! 

Paprasti ir neįprasti hobi 
Mezgam, neriam ir kitokius rankdarbius dėliojam;
Šokam ir dainuojam, mušam būgnus tratatuojam!
Gamtos pasaka: daržai ir sodai, augalėliai ir gyvūnėliai, žvejyba - saulėtekiai ir saulėlydžiai...

Netolimoje ateityje SAVAME RATE planuojame ir kitas veiklas.
Kokias? Susigalvokime patys ;)

© 2009 Savas Ratas